Wygraj darmowy dostęp dla szkoły!

Nagradzamy szkoły aktywnie testujące Eduelo!

Już 12 listopada rusza konkurs, w którym szkoły aktywnie testujące Eduelo, będą mogły wygrać darmowy, roczny dostęp dla całej szkoły i wszystkich uczniów!


Na czym to polega?

 1. Konkurs trwa do odwołania i jest rozgrywany co tydzień od poniedziałku do piątku.
   

 2. W konkursie mogą uczestniczyć szkoły, które mają aktywowane konto szkoły w okresie testowym (w ostatecznym tygodniowym rankingu uwzględniane są szkoły, których okres testowy upływa w dniu zakończenia konkursu (piątek) lub później.
   

 3. Udział w konkursie nie wymaga specjalnego zgłoszenia. Wystarczy w okresie testowym wspólnie z uczniami korzystać z Eduelo.
   

 4. O zwycięstwie w konkursie decyduje liczba pytań, na które w danym tygodniu odpowiedzieli na Eduelo uczniowie danej szkoły. Brane są pod uwagę pytania rozgrywane w następujących formach nauki dostępnych w Eduelo: standardowych quizach, testach generowanych przez nauczyciela, pojedynkach pomiędzy uczestnikami.
   

 5. Za każde pytanie, na które uczniowie udzielili odpowiedzi, szkoła otrzymuje 1 punkt. Przy zliczaniu punktów danej szkoły zliczane są wyniki 30 uczniów przypisanych do szkoły, którzy w danym tygodniu odpowiedzieli na największą liczbę pytań.
   

 6. Szkoła, która w danym tygodniu uzyskała największą liczbę punktów, otrzymuje w nagrodę darmowy 12-miesięczny dostęp do Eduelo (dla wszystkich uczniów szkoły).
   

 7. Szkoły będące zwycięzcami w konkursie nie mogą brać udziału w kolejnych edycjach tego samego konkursu.
   

 8. Bieżąca informacja o aktywności top3 szkół biorących udział w konkursie oraz o aktywności Twojej szkoły jest widoczna po zalogowaniu do Eduelo.pl w panelu każdego użytkownika przypisanego do szkoły (każdego nauczyciela, ucznia i rodzica). Informacja o zwycięzcy w danym tygodniu jest publikowana w każdą sobotę na stronie Eduelo.pl i widoczna po zalogowaniu do panelu, a także jest publikowana tego samego dnia na profilu Eduelo.pl na facebooku. Nauczyciele szkoły, która zwyciężyła w danym tygodniu, są informowani o tym fakcie mailem.
   

Nagrody
× 1
12-miesięczny dostęp do Eduelo dla szkoły i uczniów
12-miesięczny dostęp do Eduelo dla szkoły i uczniów
Regulamin konkursu